Oferta

Zobacz co dla Ciebie przygotowaliśmy

Zajęcia z położną

Spotkania edukacyjne z położną zaczynamy  od 21 tygodnia ciąży. Zajęcia odbywają się raz w tygodniu od 21 do 31 tygodnia ciąży, a dwa razy w tygodniu od 32 tygodnia ciąży do jej końca. Na zajęciach poruszane są tematy: ciąży, porodu, połogu, opieki nad noworodkiem, karmienia. 

Zajęcia odbywają się w trybie 8 tygodniowym dla mam w pierwszej ciąży i 4 tygodniowym dla mam w kolejnych ciążach ( zajęcia przypominające). 

 

Opieka okołoporodowa

Położna obejmuje opieką mamę i dziecko po porodzie na tzw.patronażach czyli wizytach domowych. Takich spotkań jest od 4 do 6 w pierwszych 2 miesiącach życia dziecka.

KTG

W trakcie badania umieszcza się na brzuchu kobiety dwa pasy z czujnikami. Monitoruje czynność serca płodu i czynność skurczową mięśnia macicy. Standardowe badanie trwa 30 minut. 

 

Wiele Więcej

Chustonoszenie – Nauka prawidłowego owijania oraz noszenia dzieci.
Kinesiotaping- Nauka naklejania plastrów na bóle po porodowe. Wybór odpowiednich taśm. 
Pierwsza pomoc – Nauka, jak pomóc dziecku w przypadku zakrztuszenia, braku oddechu i nagłych wypadków związanych z nagłymi sytuacjami.

Fitness dla mam z dziećmi do lat 2!

Zapraszamy na zajęcia ze swoimi maluszkami. Nasza grupa jest bardzo zgrana i otwarta na nowe osoby pragnące powrócić do formy po ciąży.

Gotowa na udział w naszych zajęciach?